KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13732016
nr 1373 2016
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Lilla Essingen, omkring 1900. Bladets mått: 19x44. 5
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:46:59
300 kr
700 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm